Masz pytanie?
 • <h1>PROJEKTOWANIE</h1>

  PROJEKTOWANIE

 • projekty online
  projekty online
 • projekty online
  projekty online
 • projekty online
  projekty online

Projektowanie domu i aranżacja wnętrza to procesy, które dają fantastyczne możliwości wykreowania Nowej Jakości i dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb.

Decyzje projektowe podjęte „na papierze” mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości i bez wątpienia jest to początek czegoś Nowego

Czy nie myślisz sobie czasem: 

„...po przeprowadzce będzie inaczej, ...lepiej” 

albo

„...z tą nową szafą w przedpokoju będzie dużo łatwiej, no i wreszcie będzie porządek.”

Co zrobić aby te plany, oczekiwania, marzenia znalazły odzwierciedlenie w Twoim codziennym życiu?

Zacznij od DOBREGO PROJEKTU, który będzie wynikiem Twoich oczekiwań i potrzeb, tego jaki TY jesteś naprawdę, tego jaki chcesz być i co chcesz osiągnąć, a potem zastanów co zrobić, aby te uczucia i emocje, które Cię opisują przenieść do Twojego najbliższego otoczenia tak, aby współgrało ono z Twoją osobowością. 

 

Jeśli potrzebujesz wsparcia projektowego – zapraszam do współpracy.

Tutaj sprawdzisz aktualną ofertę i ceny.

 

UWAGA: 

Decydując się na współpracę ze mną w zakresie projektowania PAMIĘTAJ, że tak naprawdę to TY jesteś Głównym  Architektem Twojego Domu i to TY decydujesz jak będzie on wyglądał.

Moje zadanie to:

1. Przeprowadzić Cię przez proces projektowania, w taki sposób, aby Projekt Twojego Domu lub Wnętrza odpowiadał Twoim indywidualnym upodobaniom i powstał w oparciu o Twoje świadome decyzje;

2. Wskazać Ci rożne możliwości rozwiązania konkretnego zagadnienia i pomóc Ci w świadomym wyborze opcji najlepszej dla Ciebie.

3. Wykorzystać całą moją wiedzę i ponad 10-letnie doświadczenie, aby opracować rysunki, które poprawią komunikację z wykonawcą i usprawnią proces realizacji Twojego Projektu.

 

Decydując się na współpracę ze mną, jednocześnie decydujesz się na czynny udział w projektowaniu Twojego najbliższego otoczenia - Twojego Domu... Twojego miejsca na ziemi...

 

 • polub / udostępnij:
 • facebook.com
Facebook